Міжнародна бордингова школа study.ua

first
first
first

Єдина в Україні Міжнародна школа-пансіон!

first
Скроль, щоб дізнатися більше
bgr plus

Локація

Grand Admiral Resort and Spa

bgr plus

Атестати

Український/британський/канадський/американський

bgr plus

Проживання

5-ти та 7-ми денний пансіон

bgr plus

Новий набір

Відкрито набір у 5-9 класи

plus

Chris Paredes

INTERNATIONAL ADVISOR

Я понад 6 років працюю експертом з міжнародної шкільної освіти. За цей час я неодноразово спілкувався з батьками, які прагнуть, щоб їхня дитина отримала середню освіту у Великій Британії, США або Канаді. Але часто батьки так і не наважуються на рішучий крок, адже в них є страх відпустити дитину за кордон на тривалий час.

Саме тому ми відкрили першу в Україні Міжнародну бордингову школу STUDY.UA. Тепер українські школярі зможуть отримати міжнародну шкільну освіту просто в Україні!

Дивитися відео

Особливості навчання
в Міжнародній Бординговій школі STUDY.UA

Закрита територія бордингу

Локація: GRAND ADMIRAL

Бординг (5-ти або 7-ми денний пансіон) — це можливість для школи та батьків вирішити комплексне завдання навчання, виховання та всебічного розвитку дитини. Саме бординг забезпечує максимальне занурення школяра в освітнє середовище, де він може розкрити свої таланти та обрати напрямок майбутньої діяльності.

Читати далі
Локація specifics

Українська та міжнародна навчальна програма

Атестат: Український/Американський/Канадський/Британський

Наш навчальний план задовольняє індивідуальні потреби кожної дитини та забезпечує гармонійне поєднання предметів української та міжнародної школи. Викладання предметів міжнародної програми здійснюється англійською мовою. Після 11 класу школярі отримують атестат української школи, а також міжнародної школи за вибором.

Читати далі
Атестат specifics

Академічна команда

Колектив Міжнародної бордингової школи — це професійні педагоги:

  • Викладачі вищої та першої категорії, які мають великий досвід роботи в міжнародних школах в Україні та за кордоном;
  • Сертифіковані вчителі-носії мови з Великої Британії, США та Канади, котрі викладають предмети з міжнародної шкільної програми. Наша особлива гордість! Це не просто англомовні люди, вони — еліта західних університетів та мають великий досвід викладання англійської як іноземної мови!
Читати далі
Наша команда specifics

Активний відпочинок у позаурочний час

Супровід: англомовний

Навчальна програма доповнена активностями для розвитку творчого та спортивного потенціалу дитини. Після уроків школярів чекають англомовні секції за напрямами DRAMA, SCIENCE, ART, тренінги особистісного росту, спорт (футбол, регбі, чирлідінг, кросфіт, великий теніс та інші), SPA-басейн, власний кінотеатр, боулінг. А також: екскурсії, спортивні турніри, участь у соціальних ініціативах, зустрічі з представниками різних сфер українського бізнесу, іноземних посольств та участь у міжнародних освітніх проектах.

Читати далі
Супровід specifics

Міжнародні відносини

Гарантія: Зарахування до одного з 330 університетів світу

Школа є складовою частиною групи компаній STUDY.UA & STUDY ACADEMY, що спеціалізуються на послугах з організації міжнародної освіти за кордоном. STUDY.UA успішно співпрацює з більш, ніж 330 університетами із 10 країн світу. Батьки та учні школи можуть ексклюзивно отримувати всю передову інформацію із перших рук, спілкуючись із представниками закордонних навчальних закладів.

Читати далі
Гарантія specifics

Навчальне середовище

Школа — це не лише освіта та виховання, це ще й оточення. Якщо дитину оточують успішні, активні та цілеспрямовані однолітки, вона переймає їх інтереси, захоплення та навіть образ мислення. Ми створюємо освітнє середовище, яке допоможе дитині виявити та розвинути сильні сторони, сформує інтерес до навчання, а головне — навчить ставити великі цілі та досягати їх.

Читати далі
Школа specifics

Територія Міжнародної Бордингової школи STUDY.UA

Фантастична локація у затишному передмісті Києва під охороною 24/7, свіже повітря хвойного лісу, унікальне екологічне середовище, 5-ти разове харчування в ресторані, room service в кімнатах дітей, конференц-зали для зустрічей, презентацій та офіційних подій, зала зі сценою для загальних зборів школи, концертів, вечірніх заходів та дискотек.

Спортивна та розважальна інфраструктура, якій позаздрить будь-яка приватна школа світу: спортмайданчики для футболу, баскетболу, великого тенісу, лазертагу, SPA-басейн, власний кінотеатр, боулінг, веломобілі, мотузковий парк, лісовий трек для пробіжок та прогулянок.

Читати далі
Дивитися промо відео
request

Записатись на детальну презентацію школи