Скачати приклад навчальної програми для учнів 5-7 класів та 8-9 класів action Скачати
first

Українська програма

Учні Міжнародної бордингової школи в повному обсязі опановують програму, затверджену МОН України та отримують атестат про повну середню освіту затвердженого зразка.

Навчальна програма передбачає адаптацію викладачем основного матеріалу згідно з темпом засвоєння цього матеріалу кожною дитиною. Рівень знань оцінюється перехресно: за базовим, нормативним і вищим рівнем, а також за напрямом тестування, активності та індивідуального росту дитини. Індивідуальні завдання підбираються згідно з темпом навчання та зацікавленості дитини.

  • Учні поділені на класи згідно зі стандартами МОН України.
  • Оцінювання за 12-ти бальною шкалою.
  • Кількість учнів в одному класі — не більше 16.
  • В кожній паралелі — 2 класи.
  • Учні навчаються українською мовою (українська програма).
Читати далі
art

Міжнародна бордингова школа STUDY.UA —

ліцензований приватний заклад, який відповідає вимогам держстандарту освіти. Тому всі предмети компоненту української програми МОН викладатимуться, проте із застосуванням інноваційних підходів та авторських розробок наших фахівців.

Тому мова та література інтегрується з мистецтвом: авторський інтегрований курс Література забезпечить виконання програмових вимог предметів українська література, зарубіжна література та мистецтво.

Інтеграція предметів природознавство та основи здоров᾿я;  біологія та основи здоров'я сприяє цілісному їх опануванню не лише на теоретичному, а й на практичному рівні.

Орієнтуючись на запити сучасного світу, ми приділяємо особливу увагу ІТ освіті. На вивчення цього курсу відведено 2 години для кожного класу, які виходять за межі стандарту, та містять у собі навчальні блоки моделювання, робототехніки, дизайну та інші. Також 1 година технологій (трудове навчання) інтегрована з міжнародною програмою та спрямована на формування практичних навичок та життєвих компетенцій.

УКРАЇНСЬКА ТА МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА НЕ ІСНУЮТЬ ОКРЕМО

Вони впроваджуються в навчальний процес у тісному взаємозв᾿язку, виконуючи свої індивідуальні завдання. Саме міжнародна програма дозволяє розширити горизонти держстандарту української програми: така білінгвальна інтеграція сприяє удосконаленню мовленнєвих навичок, підвищенню рівня володіння англійською мовою, цілісному сприйняттю академічних знань та спрямована на формування компетентностей, які необхідні для успішного майбутнього дитини.

Крім стандартних уроків за навчальним планом, ми надаємо нашим УЧНЯМ можливість підвищити рівень знань за допомогою індивідуальних консультацій з тьюторами

location Тьютор

Такі індивідуальні консультації безкоштовні, адже академічна успішність учнів є ключовою цінністю та нашою зоною відповідальності. Учні, які мають поглиблений інтерес та знання з певних предметів, мають можливість брати участь в місцевих та міжнародних конкурсах та олімпіадах МАН (Мала академія наук) та ін.

За кожним класом закріплений тьютор — людина, що стежить за успішністю кожної дитини в класі.

Тьютор — основна контактна особа для дітей і батьків з питань навчання, виховання та побуту кожного учня.

Зокрема, в обов’язки тьютора входить:

  • допомога учням у навчанні;
  • контроль виконання домашніх завдань та проектів;
  • навчальний прогрес учнів за українською та міжнародною програмами.

Учні виконують домашні завдання на своїх робочих місцях, у закріпленій за класом аудиторії, під кураторством тьютора. Також учні можуть самостійно опрацьовувати матеріал, читати чи працювати за персональним ноутбуком у власній кімнаті. Щомісяця батьки отримують звіт про успішність та психологічний стан дитини.

request

Записатися на детальну презентацію школи