first

Спортивні секції

Навчальна програма Міжнародної бордингової школи передбачає безліч можливостей для розвитку творчого потенціалу та спортивних здібностей дитини. Завдяки інфраструктурі 5-ти зіркового комплексу Grand Admiral Resort & SPA програма охоплює понад 30 видів дозвілля.

На території Grand Admiral розташована надзвичайно різноманітна та сучасна інфраструктура для повноцінного дозвілля наших учнів. Згідно умов та правил, всі учні школи мають можливість користуватися виділеними об’єктами інфраструктури Grand Admiral.

  • Всесезонні тенісні корти та сквош;
  • Відкритий басейн та критий SPA-басейн;
  • Мультифункціональні спортивні зали;
  • Веломобілі, боулінг, аерохокей, власний кінотеатр;
  • Лісовий трек для пробіжок та прогулянок;
  • Мотузковий парк (3 рівні), майданчик для Lazer tag і тир.
Читати далі

Замість звичайних уроків фізкультури у Міжнародній бординговій школі діти можуть проявити себе у різних видах спорту на вибір

sport

Теніс

Це універсальний вид спорту, який підходить як для професійних, так і для аматорських занять. Крім того, великий теніс — це класичний британський вид спорту. Учнів бордингової школи буде тренувати професійний тренер Андрій Литвинов — старший тренер Федерації тенісу України, гравець національної збірної. Заняття проходитимуть у групах, поділених за рівнем. Також доступні індивідуальні тренування.

sport

Чирлідинг

Це поєднання художньої та спортивної гімнастики, акробатики, танцю та шоу. Чирліндинг — доволі складний вид спорту. Тренуючись, школярі розвивають гнучкість, витривалість і почуття ритму. Тренуватиме наших учнів Владислава Заславська — хореограф-постановник, входить до ТОП-100 кращих танцюристів України. Наприкінці навчального семестру учні обов’язково влаштують концерт для батьків.

sport

Реґбі

Реґбі — це олімпійський командний вид спорту. Реґбі є обов’язковою частиною навчання в провідних школах-пансіонах Великої Британії. Тренувати школярів буде професійний тренер Олег Залізняк, 4-х разовий чемпіон України з реґбі, 5 років виступав за команди Франції, старший тренер Міністерства молоді та спорту. Разом з професійною командою Kyiv Rugby учні будуть грати у безконтактну та нетравматичну версію гри.

sport

Футбол

Найпопулярніший та історично англійський вид спорту, в який грають мільйони дітей по всьому світу. Тренування з футболу розвивають швидкість реакції, витривалість та командний дух. Тренуватимуть учнів: Альфредо Алмейда — професійний тренер з ліцензією УЕФА-А, а також команда Benfica Ukrainian Football Academy, яка вважається однією з найсильніших футбольних шкіл у світі. У перший рік навчання ми будемо створювати власну футбольну команду — IBS Benfica. 2 рази на рік до школи приїжджатимуть футбольні скаути з Португалії, тому учні матимуть можливість показати свої вміння. Тренування доступні як для хлопчиків, так і для дівчат.

На базі спортивних секцій формуються збірні команди для змагань на рівні шкіл, міст та країни. Ваша дитина братиме участь у престижних міжнародних змаганнях.

request

Записатись на детальну презентацію школи