first

Проживання

Учні проживають на території школи у двоповерхових корпусах, які побудовані як навчальний шкільний об’єкт та пройшли ліцензійну сертифікацію. Для спілкування, відпочинку та проведення вільного часу в школі відведені спеціальні місця загального користування: аудиторії, холи, міні-кухні, зони загального відпочинку.                                                                                                                                                                         Режим дня в школі складений таким чином, щоб учні могли повноцінно спілкуватись та якісно проводити дозвілля у супроводі академічних та бордингових тьюторів.

Учні проживають у двох корпусах школи, по 4 дитини в кімнаті. Дівчата та хлопці проживають в окремих блоках поверху, або на окремих поверхах. Кімнати замикаються.

Вікна в кімнатах обладнані ролетом та москітними сітками. Відкриваються тільки на безпечну відстань та виходять на сосновий ліс.

Читати далі

Умови проживання в бордингу

terms
01.

Комфортні кімнати на території Grand Admiral Resort & SPA

Кімнати учнів мають однакову площу у всіх корпусах школи — 17 кв.м. Всі кімнати обладнані двома двоповерховими ліжками з додатковою лампою для читання. Кожен учень має власну шафу та місце для зберігання габаритних речей у шафі коридору біля кімнати.

Для самостійного навчання та роботи за ноутбуком в кімнаті є робочий стіл з шухлядою, полички для підручників, пробкова дошка для заміток/фото та настільна лампа. Кожна кімната має велике дзеркало.

terms
02.

Загальні зони користування для учнів

Кожна будівля, де проживають діти, має комфортну зону відпочинку та міні-кухню. Повноцінне готування їжі учнями на міні-кухні не передбачене.

Міні-кухня обладнана: комплектами скляного та порцелянового посуду, столовими приборами, мікрохвильовою піччю, холодильником, електрочайником та зручною зоною для прийняття їжі.

Душові кабіни, туалети та умивальники розташовані окремо для хлопців та дівчат навпроти кімнат проживання. На кожну кімнату — окрема ванна кімната. Гаряча вода постачається цілодобово.

terms
03.

Room service та прання

Прибирання кімнат учнів проводиться 2 рази на день. Додатково, раз на тиждень, проводиться генеральне прибирання. Регулярна заміна білизни персоналом школи проводиться 1 раз на тиждень.

Також є можливість замовити послуги прання та прасування особистих речей.

На кожному поверсі проживає тьютор разом з дітьми. Він контролює дисципліну та допомагає з повсякденними справами.

Крім того, на території обов'язково знаходиться лікар-педіатр для контролю стану здоров’я 24/7 та медпункт.

3 формати навчання

В бординговій школі проживання не є обов'язковим. Існує 3 формати навчання. Ви можете обрати будь-який.

location Формати навчання

5-ти денний бординг. Діти знаходяться в школі 5 днів, з понеділка по п’ятницю, а вихідні проводять з батьками та друзями. Така система дає можливість концентрувати увагу протягом навчального тижня на навчанні, індивідуальних уроках, виконанні домашніх завдань, повноцінному 5-ти разовому харчуванні, фізичному та інтелектуальному розвитку дитини. А вихідні проводити в сімейному колі, спілкуючись з рідними та друзями.

7-ми денний бординг. Учні живуть на кампусі школи протягом тижня та їздять додому тільки на канікули. На вихідних куратори організовують для учнів насичену програму та виїзди в місто: кінотеатр, боулінг, картинг та шопінг. Учні виконують домашні завдання та весело проводять час.

Денний формат. Такий варіант ідеальний для тих, хто проживає поряд та має можливість щоденно відвозити дитину на навчання. Ви можете обрати зручний графік для себе: привозити дитину перед першим уроком, о 8.30, та забирати після вечері та вечірніх активностей о 21:00, або привозити дитину о 7:30 на сніданок та забирати близько 19:00 — до вечері. В обох варіантах всі навчальні, спортивні та розважальні активності входять у вартість.

request

Записатись на детальну презентацію школи