first

Позакласні клуби та
активності

У Міжнародній бординговій школі STUDY.UA діють 4 клуби, які допомагають школярам знайти хобі та практикувати англійську з іноземними викладачами та однокласниками. Навіть після уроків дитина перебуває у англомовному середовищі. Ви можете бути впевненими, що після навчання дитина знаходиться під наглядом, виконує домашні завдання, проводить час із користю та без гаджетів.

90% позакласних занять проходять англійською мовою!

Читати далі
art

Drama

Школярі готують постанови світових літературних творів під керівництвом викладачів — носіїв мови та англомовних вчителів з акторської майстерності. Заняття у театральній студії корисні для всіх дітей, а не тільки для тих, хто мріє про сценічну кар’єру.

Навички акторської гри допоможуть:

  • Позбавитись сором’язливості та страху публічних виступів;
  • Опанувати техніку управління емоціями;
  • Навчитись презентувати власні ідеї.

Заняття з театрального мистецтва буде проводити Алекс Боровенський — викладач, режисер єдиного в Україні професійного англомовного театру.

Протягом семестру на школярів чекають лекції від відомих українських кіно- та телевізійних зірок, серед яких Маша Єфросиніна, Ольга Сумська, Ольга Фреймут та інші зіркові спікери.

art

Art and photography

Для творчих дітей, які цікавляться живописом і фотографією, ми створили спеціальну студію. Тут школярі зможуть навчатися малюванню за 5 напрямами: пейзаж, натюрморт, портрет, ілюстрація та абстракція.

  • Діти опанують техніки малювання олівцем, пастеллю, маркерами, гуашшю, рідким акрилом і чорнилом.
  • Школярі будуть практикувати мистецтво фотографії на мальовничій території Grand Admiral Resort & Spa.
  • Наприкінці семестру ми влаштуємо виставку найкращих робіт наших студентів та благодійний аукціон для батьків.

Курс фотографії буде викладати Ігор Андрієнко — педагог Київської школи фотографії, розробник авторських курсів для підлітків.

Мистецтво живопису учні вивчатимуть з Катериною Кобилянською — викладачем та професійним художником з досвідом роботи понад 10 років.

art

Science

Майбутні інженери, фізики, хіміки, астрономи та біологи — саме для них працюватиме студія точних наук. Учні зануряться в світ науки, проведуть експерименти, на які не вистачає часу в шкільній програмі, та найголовніше — розроблять власний науковий проект!

Діти спробують побудувати прототипи креслень Леонардо да Вінчі, зрозуміти роботу вулкану, спостерігатимуть за зоряним небом через телескоп, спробують дослідити та розробити нові методи очищення води.

Протягом курсу учні відвідають профорієнтаційні зустрічі з науковцями, які допоможуть школярам визначитися з напрямами для майбутньої наукової діяльності.

art

Psychology

Учні школи підвищать навички гнучкого, критичного і варіативного мислення у форматі тренінгів та особистих консультацій. Учні розвиватимуть комунікаційні здібності та емоційний інтелект.

  • Психологи школи допоможуть учням віднайти мотивацію для навчання, розподіляти життєві пріоритети та вчитися брати відповідальність.
  • Пріоритетним напрямом роботи з психологами стане профорієнтація та допомога з пошуком власного життєвого шляху.
  • Розвиток життєвих навичок Life Skills: креативність, медіаграмотність, лідерство та основи фінансів. Учні на практиці знаходитимуть нестандартні рішення проблем, навчаться розпізнавати правду у новинах та соцмережах, брати на себе відповідальність та бути лідерами.
request

Записатись на детальну презентацію школи