first

Екскурсії та групові
поїздки

Бордингова школа є складовою частиною групи компаній STUDY.UA & STUDY ACADEMY, що спеціалізуються на послугах з організації міжнародної освіти за кордоном та в Україні вже більше 20 років. Компанія STUDY.UA успішно співпрацює із більш ніж 500 партнерами (середніми школами, коледжами та університетами) із 30 країн світу.

Батьки та учні школи можуть ексклюзивно отримувати всю передову інформацію із перших рук, спілкуючись із представниками закордонних навчальних закладів, викладачами-носіями мови та іноземними учнями (під час освітніх подорожей).

Читати далі

Протягом осінніх, зимових та літніх канікул учні нашої школи будуть вдосконалювати англійську мову у міжнародному середовищі за кордоном та в україні. 

travel

ГРУПОВІ ПОЇЗДКИ ЗА КОРДОН

Групові поїздки за кордон — це освітні подорожі для школярів у супроводі досвідченого груплідера. Для учнів IBS будуть організовані поїздки на літні та зимові канікули в найкращі мовні школи світу у Великій Британії, Канаді, США та Європі. Учні зможуть подорожувати з викладачами і класом школи, або ж приєднатися до груп STUDY.UA.

travel

Британський табір STUDY.UA

Британський табір STUDY.UA — це справжні англомовні канікули в Україні. Програма табору розроблена фахівцями з організації мовних таборів Великої Британії. Вона наповнена більш ніж 15 видами спорту та, звичайно, інтенсивним курсом вивчення англійської мови.

Ви зможете обрати одну з 3 локацій:

  • 5ти зірковий комплекс Grand Admiral Resort&Spa;
  • Озерна локація — Olympic Village;
  • Гірська локація в Карпатах.
travel

ГАРВАРДСЬКА ЛІТНЯ ШКОЛА

Harvard Summer School (Гарвардська літня школа) — літня англомовна програма, розроблена компанією STUDY.UA разом з професорами Harvard University (Бостон, штат Массачусетс, США). На програмі учні вивчають академічну англійську мову; проходять курс профорієнтації з психологом для свідомого вибору майбутньої професії; відвідують воркшопи з лідерства, самореалізації та роботи в команді; розвивають навички Soft Skills для успішного навчання в закордонному виші.

request

Записатись на детальну презентацію школи