first

Здоров'я та безпека

Територія освітлюється і охороняється 24 години на добу, в тому числі кожен куточок школи покритий системою відеоспостереження, завдяки якій охорона зможе оперативно зреагувати на будь-яку ситуацію. Керівник бордингу школи також стежить за безпекою перебування дітей в школі та знаходиться на території протягом усього дня.

Читати далі

Медичне обслуговування

Попри те, що Бордингова школа STUDY.UA знаходиться в екологічно чистій зоні на свіжому лісовому повітрі, а учасники щодня займаються спортом і отримують необхідну кількість вітамінів, ми намагаємося убезпечити дітей від можливих хвороб і поганого самопочуття.

За дитячим здоров'ям стежить лікар школи, а надання першої медичної допомоги можливо 24 години на добу черговою медсестрою в медпункті табору. Батьки будуть відразу повідомлені в разі серйозної травми або хвороби дитини. Медична страховка включена у вартість навчання, а при необхідності дитина може бути доставлена в найближчий госпіталь, який знаходиться в 5 хвилинах від школи.

Допуск учасників на територію школи дозволений тільки за наявності оформленої медичної карти (надсилається на e-mail батькам). Медична карта повинна бути заповнена лікарем-педіатром з оцінкою загального стану здоров'я дитини і актуальним графіком щеплень. Медогляд необхідно пройти за тиждень до прибуття в школу. Діти повинні бути щеплені відповідно до нормативів за віком. Будь-які обмеження, алергії, регулярні прийоми особливих медикаментів обов'язково повинні бути прописані в цій довідці.

У Бординговій школі працює медпункт, а лікар присутній 24/7 з наявністю повного набору необхідних медикаментів для допомоги дітям. Якщо дитина потребує прийом індивідуальних медпрепаратів, батьки зобов'язані надати їх самостійно, а також сповістити про це лікаря школи в перший день навчання. Дитина вважається прийнятою до школи після проходження медичного огляду лікарем школи в перший день навчання, а також при наявності всіх правильно заповнених документів.

У разі захворювання в школі можливий карантин і окреме проживання хворої дитини. А також, батьки можуть забрати дитину додому і повернути після одужання.

Медичні протипоказання до навчання в школі:

  • Захворювання крові і кровотворних органів;
  • Епілепсія, інші судомні напади та їх еквіваленти;
  • Гострі психічні захворювання і реактивні стани;
  • Бронхіальна астма в період загострення;
  • Виразкова хвороба шлунка і 12-ти палої кишки в період загострення;
  • Нефрит, пієлонефрит, нирковокам'яна хвороба, вроджені аномалії нирок;
  • Цукровий діабет, тиреотоксикоз;
  • Всі заразні, паразитні захворювання шкіри (короста, грибкові ураження тощо.).
training
request

Записатись на детальну презентацію школи