Скачати приклад навчальної програми для учнів 5-7 класів та 8-9 класів action Скачати
first

Міжнародна програма

Міжнародна програма IBS направлена на знайомство зі шкільними предметами канадської та американської школи.

Навчальний план школи передбачає уроки з фінансового лідерства, інвестицій, кібербезпеки, менеджменту, розвитку критичного мислення, емоційного інтелекту та інші дисципліни для всебічного розвитку дитини. Міжнародна складова навчальної програми, а також уроки з Life & Skills викладаються виключно англійською мовою. Ми гарантуємо, що навчаючись в Міжнародній бординговій школі, ваша дитина підвищить рівень знань англійської за усіма мовними компетенціями.

 • Учні поділені на класи або групи згідно з результатами тестування з англійської мови (за рівнями A2 — B2): 5+6 класи та 7+8+9 класи.
 • Кількість учнів в одному класі — не більше 16.
 • Навчання в невеликих класах з однаковим рівнем знань англійської мови.
 • Оцінювання за 100-бальною системою.
Читати далі
icon
art

01. Академічна англійська мова

Обов'язковий компонент навчання для усіх студентів IBS. Мета програми — підвищення рівня англійської мови від А1 до С1, згідно з міжнародною системою оцінювання CEFR, а також розвиток знань академічної англійської мови.

Академічна англійська мова складається з 3-х основних елементів:

 • Developing reading, writing, listening and speaking skills. Програма направлена на розвиток усіх компонентів мови рівномірно протягом року. Заняття розвивають усне мовлення, письмо, аудіювання, граматику та словниковий запас.
 • Academic Module. Початковий етап, який готує дитину до навчання за міжнародними стандартами, а також до кінцевої цілі — вступу до ВНЗ за кордоном.
 • Cambridge exam preparation. Розвиток 4 мовних компонентів з метою успішного складання іспитів Cambridge Assessment English наприкінці навчального року та отримання міжнародного мовного сертифіката.
art

02. Навички для успішного життя та розвитку особистості

Розвиток життєвих навичок та компетенцій, необхідних для успішного майбутнього людини, розширення світогляду, підвищення загального рівня знань англійської мови.

Залежно від класу учні вивчають такі предмети:

 • Емоційний інтелект. Показник емоційного інтелекту відіграє велику роль в успішності та загальному добробуті людини. Спеціальний курс навчає учнів розуміти та сприймати власні емоції, керувати своєю поведінкою під впливом емоцій та використовувати знання про свої та чужі емоції для міжособистісного спілкування.
 • 4C Skills. Програма містить вивчення кейсів та вправи на розвиток критичного мислення, яке є життєвонеобхідним у 21 столітті. Курс допомагає покращити навички спілкування з іншими учнями, почувати себе впевнено у спілкуванні з людьми в різних соціальних контекстах, а також розвинути креативність мислення та творчий підхід до вирішення задач.
 • Academic Excellence skills. Програма, яка дає знання і стратегії для успішного академічного навчання в школі, коледжі та університеті. Учні знайомляться з основними академічними складовими навчання у міжнародних школах, коледжах, університетах, вчаться давати і правильно сприймати якісний зворотний зв’язок, готувати та презентувати наукові проекти.
 • Subject Projects and Workshops. Проектна робота. Курс проектних робіт розроблений для створення сприятливого середовища серед учнів, розвитку організаційних здібностей, лідерських та командних навичок, а також використання знань на практиці. Учні вчаться основам командної взаємодії, розподіляти ролі, виконувати завдання якісно та вчасно, планувати, створювати та презентувати проекти.
art

03. ПРЕДМЕТИ З ПРОГРАМ ШКІЛ США, КАНАДИ ТА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ

Знайомство учнів з міжнародними підходами до навчання із вже знайомих предметів. Цей блок сприяє засвоєнню предметів шкільної програми США, Канади або Великої Британії англійською мовою. Учні навчаються у змішаному форматі залежно від предмета, країни та рівня складності матеріалу.

Програма спрямована на вивчення англійської мови у тематичному та мовному контекстах. Учні знайомляться з такими предметами:

 • Mathematics. Учні вивчають математику за програмою середньої школи Канади. Школярі вивчають матеріал та виконують завдання на платформі канадської школи під керівництвом вчителя. Учні вчаться вирішувати завдання, нетипові для української програми. Математика за канадською програмою більш прикладна, ніж теоретична, має безліч практичних прикладів, інтерактивних і візуальних пояснень матеріалу.
 • Science and Technology. Учні навчаються за канадською програмою «Наука та технології», вивчають матеріал за програмою канадської школи та виконують інтерактивні завдання під керівництвом вчителя. Учні вчаться вирішувати завдання, нетипові для української програми, досліджують світ та проводять експерименти на уроках.
 • Social Science. Програма націлена на вивчення суспільства, себе та ідентифікацію своєї ролі у суспільстві. Учні вивчають матеріал, починаючи з еволюції цивілізації та до сучасного суспільства, знайомляться з великими особистостями та винаходами, обговорюють глобалізацію та її вплив на суспільство.
 • International Business. Програма націлена на розуміння бізнесу загалом, розвиток навичок, необхідних для роботи в міжнародних компаніях. Учні знайомляться з основними поняттями бізнесу, вивчають бізнес-термінологію, отримують знання з маркетингу, фінансів, економіки, а також навчаються складати фінансові плани.
request

Записатись на детальну презентацію школи