first

Атестат школи
великої британії,
сша чи канади

Починаючи з 5-го класу, учні школи все більше занурюються в міжнародну освітню систему. Ще більша кількість предметів викладається виключно англійською мовою.  Починаючи з 9-го класу, школярі можуть обрати додатково один із міжнародних атестатів — США, Канади чи Великої Британії.

Структура уроків та навчальний план програми розроблені викладачами міжнародних шкіл спеціально для наших учнів. Ми вивчаємо англійську мову, математику, природничі науки та міжнародний бізнес за програмою 9-12 класів канадської, американської або британської школи, тренуємо та розвиваємо лідерські якості, допомагаємо з профорієнтацією та розвитком особистості.

Читати далі

Чому варто обрати міжнародний шкільний атестат

icon

Грунтовна академічна підготовка

Вивчення предметів міжнародної шкільної програми: бізнес, математика, науки, політика, Life & Skills, фінансова грамотність та інші дисципліни для всебічного розвитку дитини.

icon

Без відриву від української програми

Міжнародна програма навчання інтегрована в програму Міжнародної бордингової школи, тому учні отримують український та міжнародний атестати.

icon

Викладачі зі шкіл Канади, США та Британії

Дистанційно керують навчальним процесом, а з домашніми завданнями та проектами допомагають викладачі Міжнародної бордингової школи.

icon

Адаптація до системи міжнародної освіти

Написання есе, оформлення проектів за міжнародними стандартами. Після закінчення IBS учень буде повністю адаптований до навчання за кордоном.

01. Ontario Secondary School Diploma (OSSD)

Програма канадського шкільного атестата Ontario Secondary School Diploma (OSSD). Всього за 3 роки, з 9-го по 11 клас, наші школярі пройдуть повну програму старшої школи Канади та отримають міжнародний атестат, який канадські школярі отримують після 12 класу. Тобто, наші учні пройдуть канадську програму навчання на 1 рік швидше. Школярі обов’язково вивчають предмети, що входять до програми загальноосвітньої канадської школи: міжнародний бізнес, математику, фізику, інформатику та економіку повністю англійською мовою! Канадська освіта — міжнародна. Якщо ви не впевнені, в якій країні ваша дитина буде отримувати вищу освіту — ми рекомендуємо обрати саме цю програму навчання.

training

02. United States High School Diploma (USHSD)

Програма американського шкільного атестата United States High School Diploma (USHSD) розроблена для українських школярів та акредитована центром атестації середньої освіти США — AdvancED. Ця програма ідеально підходить для учнів, що планують продовжити навчання в американському університеті. За 3 роки навчання школярі опанують повну програму старшої школи Америки та вивчатимуть такі предмети: державне управління США, політологія, економіка, історія та юриспруденція. Випускники IBS допускаються до навчання в одному зі 100 партнерських університетів STUDY.UA у США без проходження програми підготовки Pathway Year.

training

03. General Certificate of Secondary Education (GCSE)

Програма британського шкільного атестата General Certificate of Secondary Education (GCSE) — це завершальний етап базової шкільної освіти у Великій Британії. Після його закінчення учень зможе продовжити навчання в Англії або отримати професійну підготовку та почати працювати. Школярі вивчають в середньому 8-10 предметів, серед яких є обов'язкові та предмети на вибір. Традиційно, до списку обов'язкових предметів входить англійська мова, математика та природничі науки (основи фізики, хімії та біології). Тим школярам, які хочуть продовжити освіту у вищих навчальних закладах Великої Британії, необхідно пройти 2-х річну програму A-Levels, по закінченні якої вони отримують сертифікат GCE A-levels. Цей документ дозволяє вступати до провідних університетів країни.

training

Отримання міжнародного шкільного атестатА гарантує вступ до 250 університетів-партнерів STUDY.UA без додаткових іспитів та програм підготовки, з економією НАВЧАННЯ до двох років!

request

Записатись на детальну презентацію школи